W ramach BikeCalendar.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Akceptuję
Oglądasz wydarzenie archiwalne.
Możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej, aby odnaleźć tegoroczne wydarzenie.

Maraton Karpacki Hulaka

Miejsce startu:
Kraków

Ostatnia aktualizacja:
Dodane 2017-04-25 11:27 przez redakcja
Rodzaj wydarzenia: Szosa - wyścig ze startu wspólnego

28 - 30 lipca 2017

Karpacki Hulaka, to pomysł na nowy maraton rowerowy w konwencji samowystarczalnej. Tylko Ty, rower i trasa, którą sobie sam ułożysz. Start i meta w Krakowie, siedem obowiązkowych sekcji do przejechania, w jak najkrótszym czasie.

Start i meta znajdują się w Krakowie, na Podgórzu, tuż nad Wisłą, na ulicy Staromostowej 1, przy knajpce „Punkt Docelowy”

Ponieważ pierwsza edycja Karpackiego Hulaki ma charakter pilotażowy, a tym samym nie do końca sformalizowany, godzina startu nie jest narzucona, podobnie jak i limit czasu na przejechanie trasy. Ruszasz więc, kiedy chcesz i kończysz kiedy chcesz, masz na to całe 3 dni (od godziny 00:00 w piątek, do 24:00 w niedzielę). Ideą maratonu jest przejechanie rowerem, w najkrótszym czasie przez wszystkie wyznaczone i obowiązkowe fragmenty trasy, startując i finiszując w Krakowie.

Liczba uczestników: 1
Gdy zgłosisz swój udział w wydarzeniu zostanie ono dodane do Twojego kalendarza wydarzeń.
Dzięki temu łatwo odnajdziesz wydarzenia, które Cię interesują.